آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد . (مقام معظم رهبری) ************************ این بخشهای مربوط به فنّی‌حرفه‌ای را باید تقویت کرد، باید افزایش داد.(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دوره آموزشی مديريت واحد توليد خيار گلخانه اي برگزار گردید.. .

به گفته روابط عمومی مرکز دوره آموزشیمديريت واحد توليد خيار گلخانه اي در آبیز برگزار گردید .

مهندس اسماعیلی مربی دوره مدیریت گلخانه در خصوص  کشت گلخانه ای  افزود:  افزایش تولید در واحد سطح -   تولید بیش از یك محصول در سال  -  افزایش كیفیت محصول تولیدی -    صرفه جویی در مصرف آب - عدم وابستگی تولید به شرایط محیطی و امكان بازار یابی مناسب و تنظیم برتامه كشت مطابق با نیاز بازار -    ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای جوانان  جویای كار و دانش  آموختگان كشاورزی و استفاده از اوقات فراغت كشاورزان در فصل های پاییز و زمستان از مهمترین مزایایی کشت گلخانه ای است . 

ایشان همچنین بیان کردند : مهارت آموزان علاوه بر آموزش کشت گلخانه ای به کشت انواع سبزی جات  و گل های زینتی و اپارتمانی پرداختند که در پایان دوره این محصولات آماده برداشت شد و در حال حاظر با فروش محصول تولیدی خود با شرایط بازار یابی و فروش نیز اشنا میشوند لازم به ذکر است هزینه های واحد گلخانه از طرف مدرسه کار و دانش آبیز پرداخت میشود و این مهارت آموزان، دانش آموزان سال اخر رشته کشاورزی هستند و در کنار دروس آموزشی خود در این دوره شرکت کردند  . مهندس اسماعیلی مربی و سرپرست مرکز در ادامه افزودند این دوره ها علاوه بر آموزش میتواند نقش ماثری در ایجاد انگیزه برای اشتغال در مهارت آموزان را فراهم کند 

آقای اسماعیلی با بیان اینکه در این دوره دانش آموزان از تکنولوژی روز یعنی بازاریابی اینترنتی استفاده کردند . افزودند این مهارت آموزان با استفاده از سایت های اطلاع رسانی محلی از محصولات تولیدی خود درفضای اینترنتی تبلغ و بازاریابی و به فروش می رسانند .

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

استانداری خراسان جنوبی

پرتال استان خراسان جنوبی