آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد . (مقام معظم رهبری) ************************ این بخشهای مربوط به فنّی‌حرفه‌ای را باید تقویت کرد، باید افزایش داد.(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

امام جمعه زیرکوه گفت:خدمت به مردم در همه حال باید سرلوحه کار مسوولان قرار گیرد.

امام جمعه زیرکوه گفت:خدمت به مردم در همه حال باید سرلوحه کار مسوولان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان به نقل پایگاه زیرکوه نیوز حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در ستاد راهبردی مدیریت اقتصاد مقاومتی خراسان‌جنوبی در شهرستان زیرکوه، اظهار داشت:خدمت به مردم در همه حال باید سرلوحه کار مسوولان قرار گیرد.
امام جمعه زیرکوه بااشاره به پیشینه مردم زیرکوه گفت: مردم شهرستان زیرکوه پیشینه مبارزه انقلابی دارند و در زمان جنگ تحمیلی نیز واقعا خوش درخشیدند و درحال حاضر نیز در همه مناسبت ها درخشیده اند و خواهند درخشید.
وی ادامه داد:بزرگترین و بهترین سرمایه ما مردم شهرستان و ولایتمداری این مردم است و اتحاد و انسجام و همدلی سرمایه دیگر شهرستان زیرکوه است.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کارهای خوبی در شهرستان انجام شده اما تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.
  وی با اشاره به مشکلات زمین های حاجی اباد،گفت:این مشکل بیش از ۱۷ سال است که مردم را رنج می دهد و انتظار داریم این مشکل با یک تصمیم و پیگیری ویژه حل شود.
مرتضائی نیا بااشاره به ظرفیت بازارچه مرزی یزدان،بیان داشت: اگر مشکل بازارچه حل شود تمام مشکلات مردم حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه بسیاری از ادارات شهرستان به صورت نمایندگی اداره می شوند،گفت:انتظار داریم نمایندگی ادارات ارتقا یابد و از طرفی ما مدیر پخته می خواهیم نه اینکه مدیران می آیند در این شهرستان کار یاد می گیرند و می روند.
امام جمعه زیرکوه با تشکر از ارتقا آبیز به شهر خواستار ارتقای روستای شاهرخت به شهر شد.
تغییر نام زیرکوه ،تقویت خانه های عالم ،رسیدگی به چاههای مرزی بسیجیان،حل مشکلات فنی و حرفه ای از دیگر خواسته های امام جمعه زیرکوه در این جلسه بود.
مرتضائی نیا با گلایه از بی مهری برخی از مدیران کل استان،بیان داشت:بعضی از مدیران کل به حوزه استحفاطی خود سر نمی زنند که این موضوع زیبنده نیست.
امام جمعه زیرکوه خواستار حضور وزرا در شهرستان زیرکوه شد و گفت: انتطار داریم این منطقه محروم و دورافتاده توسط وزیران دولت دیده شود.

 

حضور مهندس کامرانی معاونت محترم اداره کل و سرپرست فنی و حرفه ای در جلسه ستاد راهبردی و اقتصاد مقاومتی استان

با حضور استاندار خراسان جنوبی و مدیران کل استان،،ستاد راهبردی و اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان زیرکوه برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی مرکز به نقل از پایگاه خبر زیرکوه نیوز با حضور استاندار خراسان جنوبی، مدیران کل استان ،امام جمعه و مدیران ادارات و نهادهای دولتی شهرستان زیرکوه،ستاد راهبردی و اقتصاد مقاومتی استان خراسان جنوبی در شهرستان زیرکوه برای پیگیری مشکلات و راهکارهای رفع محرومیت زدایی از اینن شهرستان مرزی ،برگزار شد.

کم آبی،مشکلات زمین های شهر حاجی آباد، توسعه معادن،توجه به بحث گردشگری، هدررفت آب در رودخانه تجنود،تکمیل استخر شنای حاجی آباد و حل مشکلات گازرسانی به برخی روستاها از مهمترین مشکلات مطرح شده در این نشست بود.

فرماندار زیرکوه در این جلسه گفت:شهرستان زیرکوه تنها شهرستانی است که رودخانه دایمی دارد و یکی از رودخانه ها رودخانه تجنود است که ۵۰ لیتر اب بر ثانیه مازاد استفاده کشاورزان هدر می رود.
علیرعم این پتانسیل مردم روستای تجنود در فقر و عذاب هستند و درحال مهاجرت از روستا هستند در حالی که هدف ما نگه داشت مردم در نقطه صفر مرز است.
خانزاده خاطرنشان کرد:یکی از قابلیت های شهرستان بحث معادن است اما دو معدن فلدسپات و سنگ آهن زیرکوه که از معادن بزرگ و فعال شهرستان هستند با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند.

وی تصریح کرد:عمده مشکلات شهرستان مشکل کم آبی است و با توجه به بارندگی بسیار اندک در سال جاری،احتمال یک تنش آبی در شهرستان وجود دارد و خواستار تخصیص اعتبار ویژه به این موضوع هستیم.
فرماندار زیرکوه گفت:گازرسانی یکی از پروژه های بسیار مثبت در شهرستان زیرکوه بود اما مشکلاتی در زمینه گازکشی به برخی از روستاها وجود دارد که انتظار رفع این مشکل هستیم.
خانزاده بیان داشت:استخر شنای حاجی اباد بالغ بر یک میلیارد اعتبار نیاز دارد که در شهرستان پیش بینی شده اما تخصیص لازم وجود ندارد.

استاندار خراسان جنوبی در این جلسه گفت:گیاهان دارویی،گلخانه ها،گردشگری،معادن و ظرفیت مرز، پنج محور توسعه در شهرستان زیرکوه است که مقدمات آن آماده است.
مروج الشریعه خاطرنشان کرد:ستاد اقتصاد مقاومتی در ده شهرستان استان به پایان رسید اما در دور دوم که از فروردین آغازخواهد شد،مجددا این ستاد برگزار و روش ها متفاوت خواهد بود.

دیدار با امام جمعه محترم با حضور مدیرکل و مسؤلین فنی و حرفه ای شهرستان های قاینات و زیرکوه

 دیدار با امام جمعه محترم شهرستان زیرکوه جمعه ۲۰ بهمن ماه ۹۶

دیدار با امام جمعه محترم شهرستان زیرکوه

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای زیرکوه به نقل از سایت اطلاع رسانی فرهاد فلاحتی نماینده مردم شریف شهرستانهای قاینات و زیرکوه 

 

دیدار با امام جمعه محترم با حضور مدیرکل و مسؤلین فنی و حرفه ای شهرستان های قاینات و زیرکوه در محل دفتر امام جمعه شهر حاجی آباد و سپس شرکت در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی نماز جمعه این شهر

 

 

حضور خوشایند مدیرکل محترم در جلسه با خیرین با حضور نماینده محترم مردم شهرستان

نشست صمیمی جمعی از خیرین و نیکوکاران محترم و نماینده محترم مردم شریف قاینات  و زیرکوه  و مدیر کل فنی حرفه ای استان و رؤسای فنی و حرفه ای شهرستان های قاینات و زیرکوه در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهر حاجی آباد در جمعه 20 بهمن 96 صورت گرفت 

 

 
 

مدیر کل فنی و حرفه ای استان در جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه که با حضور معاون وزیر

 
با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون وزیرکار ،تعاون و رفاه اجتماعی،جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای زیرکوه به نقل از پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون وزیرکار ،تعاون و رفاه اجتماعی،جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه برگزار شد.

در این جلسه آقایان محمد موهبتی رئیس شورای شهرستان و دکتر رازقی به نمایندگی از تعاونگران شهرستان، مشکلات و راهکارهای توسعه شهرستان زیرکوه را تشریح کردند.

نبود واحد صنعتی در شهرستان، بازگشایی بازارچه مرزی یزدان،مشکل ثبت نام در سامانه کارا،مشکلات شرکت تعاونی مرزنشینان و تعاونی های شهرستان از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

 
 

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

استانداری خراسان جنوبی

پرتال استان خراسان جنوبی