آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد . (مقام معظم رهبری) ************************ این بخشهای مربوط به فنّی‌حرفه‌ای را باید تقویت کرد، باید افزایش داد.(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

حضور سرپرست فنی و حرفه ای در اولین گردهم ایی نخبگان زیرکوه

اولین گردهم ایی نخبگان زیرکوه با هدف معرفی فرصت ها و محدودیت های شهرستان زیرکوه و شناسایی شخصیت ها و ظرفیت های این شهرستان مرزی و استفاده از پتانسیل نخبگان در فعال کردن ناحیه صنعتی،ایجاد شرکت سهامی زراعی،حمایت و راه اندازی بازارچه مرزی یزدان و توسعه مناطق گردشگری زیرکوه برگزار شد.

به گزارش رو ابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای زیرکوه به نقل از پایگاه خبری زیرکوه نیوز اولین گردهم آیی نخبگان و صاحبنظران زیرکوه با هدف معرفی فرصت ها و محدودیت های شهرستان زیرکوه و شناسایی شخصیت ها و ظرفیت های این شهرستان مرزی و استفاده از پتانسیل نخبگان در فعال کردن ناحیه صنعتی،ایجاد شرکت سهامی زراعی،حمایت و راه اندازی بازارچه مرزی یزدان و توسعه مناطق گردشگری زیرکوه برگزار شد.
در این همایش که 97/1/11 در محل مصلی نماز جمعه زیرکوه برگزار شد، شخصیت ها و صاحبنظرانی چون دکتر موهبتی معاون وزیر بهداشت و مدیرعامل بیمه سلامت کشور،سردار سیاری 
معاون اطلاعات سازمان بسیج مستضعفین و جانشینی سازمان اطلاعات سپاه، فرهاد فلاحتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و .... حضور داشتند.

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

استانداری خراسان جنوبی

پرتال استان خراسان جنوبی