آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد . (مقام معظم رهبری) ************************ این بخشهای مربوط به فنّی‌حرفه‌ای را باید تقویت کرد، باید افزایش داد.(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

حضور سرپرست مرکز فنی و حرفه ای در مجمع عالی بسیج اقشار زیرکوه

با حضور حجت الاسلام نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی مجمع عالی بسیج اقشار زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حضور حجت الاسلام نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی مجمع عالی بسیج اقشار زیرکوه در دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

رییس مجمع عالی اقشار بسیج زیرکوه در این جلسه خاطرنشان کرد:دشمنان اهمیت اعتقاد و توسل ملت ایران به اهل بیت را فهمیده اند و به همین سبب تلاش می کنند تا این اتصال و اعتقاد را کمرنگ کنند.
رئیس حوزه علمیه زیرکوه تصریح کرد:ما وظیفه داریم هم خودمان اعتقاداتمان را قوی کنیم و هم این موضوع را در سطح اجتماع تبیین کنیم.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به شهادت شهید حججی گفت: این شهید والامقام تاریخ را دوباره زنده کرد و خیلی ها فهمیدند دشمن با همان قصاوت و سنگدلی اول اسلام همچنان وجود دارد.
وی ادامه داد:دشمنان تمام تلاش خودرا به کارگرفته اند ایمان جوانان ما را کمرنگ بکنند و جوانان ما را از اهل بیت دور کنند بنابراین وظیفه ما بسیار سنگین است و ما هم در طرف مقابل باید تلاش کنیم تا این حلقه اتصال کمرنگ نشود.

در این جلسه گزارش عملکرد کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه ارائه و این کارگروه به عنوان کارگروه برتر شهرستان انتخاب گردید.

 

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

استانداری خراسان جنوبی

پرتال استان خراسان جنوبی