آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد . (مقام معظم رهبری) ************************ این بخشهای مربوط به فنّی‌حرفه‌ای را باید تقویت کرد، باید افزایش داد.(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازديد رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور از روند برگزاري چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت


بازديد رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور از روند برگزاري چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور از روند برگزاري چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت ابوظبي -2017 بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، محمد امين سازگارنژاد، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس اين سازمان ضمن بازديد از روند برگزاري چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت از نزديك با اعضاي تيم ملي مهارت كشورمان و كارشناسان همراه ديدار و گفتگو كرد.

بنابراين گزارش، محمدامين سازگارنژاد در گفتگو با رقابت كنندگان كشور اظهار اميدواري كرد كه جوانان نخبه و ماهر كشور حداكثر توان و همت خود را براي حضور اثربخش جمهوري اسلامي ايران در اين

رقابت ها به كار گيرند.

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مهم ترين اهداف خود را براي بازديد از مسابقات جهاني مهارت، ارتقاي انگيزه و روحيه تيم ملي مهارت كشور و ارزيابي سطح برگزاري مسابقات جهاني مهارت، كسب تجارب بين المللي در حوزه مهارت آموزي در راستاي تعالي جايگاه كشورمان در مسابقات آتي عنوان كرد.

حضور سرپرست مرکز فنی و حرفه ای در جلسه شورای عشایری به مناسبت روز ملی روستا در منطقه عشایری چاپایاب

حضور سرپرست مرکز فنی و حرفه ای در جلسه شورای عشایری به مناسبت روز ملی روستا در منطقه عشایری چاپایاب

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان زیرکوه روز گذشته به مناسبت روز ملی روستا و عشایر جلسه شورای عشایری در منطقه عشایری چاپایاب زیرکوه برگزار گردید 

حضور سرپرست فنی و حرفه ای در یادواره شهید جهادگر، قنبری فرد

درششمین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور امام جمعه زیرکوه و جمعی از مدیران نهادها و ادارات دولتی شهرستان،یادواره شهید جهادگر، قنبری فرد در جهاد کشاورزی زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،درششمین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور امام جمعه زیرکوه و جمعی از مدیران نهادها و ادارات دولتی شهرستان،یادواره شهید جهادگر، قنبری فرد در جهاد کشاورزی زیرکوه برگزار شد.

امام جمعه زیرکوه در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهارداشت:شهید حججی مانند بارانی بود که بر کشور نازل شد و باعث بیداری شد.

حجت السلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد:علت ماندگاری و درخشش شهید حججی این بود که او با خدا معامله کرد و خدواند اورا بزرگ کرد.

امام جمعه زیرکوه تاکید کرد:مسؤلین باید به شهدا اقتدا کنند و ولایت مداری و ولایت محوری را در عمل سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی اذعان داشت: کسانی که در این نظام مسولیت دارند باید طوری عمل کنند که شرمنده شهدا نباشند.

قرائت زیارت عاشورا و مدیحه سرایی توسط حجت الاسلام باهمت از دیگر برنامه های این محفل نورانی بود.

 

حضور سرپرست مرکز فنی و حرفه ای در مجمع عالی بسیج اقشار زیرکوه

با حضور حجت الاسلام نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی مجمع عالی بسیج اقشار زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حضور حجت الاسلام نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی مجمع عالی بسیج اقشار زیرکوه در دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

رییس مجمع عالی اقشار بسیج زیرکوه در این جلسه خاطرنشان کرد:دشمنان اهمیت اعتقاد و توسل ملت ایران به اهل بیت را فهمیده اند و به همین سبب تلاش می کنند تا این اتصال و اعتقاد را کمرنگ کنند.
رئیس حوزه علمیه زیرکوه تصریح کرد:ما وظیفه داریم هم خودمان اعتقاداتمان را قوی کنیم و هم این موضوع را در سطح اجتماع تبیین کنیم.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به شهادت شهید حججی گفت: این شهید والامقام تاریخ را دوباره زنده کرد و خیلی ها فهمیدند دشمن با همان قصاوت و سنگدلی اول اسلام همچنان وجود دارد.
وی ادامه داد:دشمنان تمام تلاش خودرا به کارگرفته اند ایمان جوانان ما را کمرنگ بکنند و جوانان ما را از اهل بیت دور کنند بنابراین وظیفه ما بسیار سنگین است و ما هم در طرف مقابل باید تلاش کنیم تا این حلقه اتصال کمرنگ نشود.

در این جلسه گزارش عملکرد کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه ارائه و این کارگروه به عنوان کارگروه برتر شهرستان انتخاب گردید.

 

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی

 

به گزارش روابط عمومی فنی و حرفه ای شهرستان زيرکوه،  فرماندار محترم شهرستان در مراسمي نمايشگاه اقتصاد مقاومتي را که بمناسبت هفته دفاع مقدس در مركز شهرستان برپا شده بود ،افتتاح و از نمايشگاه  و غرفه فنی وحرفه ای بازديد به عمل آورد.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

استانداری خراسان جنوبی

پرتال استان خراسان جنوبی